NOVINKA! Objednejte si limuzínu, kliknutím ZDE se podívejte na náš ceník přistavení limuzíny a další podrobnosti...

Služby

Jaké služby poskytujeme?

BW Taxi
bezpečnost

Bezpečnost U nás se můžete cítit opravdu bezpečně. Vozidla naší flotily jsou pravidelně obměňována za nové a kontrolována pravidelně naším vlastním servisem.

dostupnost

Slevové karty Díky aktivnímu používaní našich slevových karet se Vám vrátí část Vaší útraty na příští jízdu formou kreditu.

krátké dojezdy

Krátké časy dojezdu Díky širokému pokrytí a počtu vozidel jsme u Vás velmi brzy.

čistota vozidel

Spolehlivost Ujišťujeme Vás, že s námi se vždy dostanete kam potřebujete pohodlně a včas. Všichni naši zaměstnanci jsou školení profesionálové a procházejí pečlivým výběrem. Tím to však jen začíná, výhod máme mnohem víc.

informovanost o příjezdu

Informace o příjezdu Ještě před přistavením vozidla Vás řidič přímo z vozidla informuje o svém příjezdu.

informovanost o příjezdu

Široké pokrytí regionu Aktuálně působíme v 10ti městech Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Pokrytí a služby máme proto vskutku široké.

osobní přeprava

Expresní přeprava

Zavolej a jeď. Během pár minut jsme u Vás ve všech našich destinacích, kde působíme. Naši dispečeři i řidiči jsou Vám k dispozici non-stop.

taxi na fakturu

Fakturační jízdy

Fakturační jízdy nejen pro firmy, ale i pro jednotlivce.

Předobjednávka vozu

Předobjednávka

Pokud Vaše plány obsahují cestu, o které víte dopředu, můžete využít i naší předobjednávky. Vozidlo pak bude přistaveno přesně podle Vašich představ.

Svoz zaměstnanců

Přeprava na letiště

Potřebujete přepravit balíček, zásilku, ale nemáte čas či kapacitu ve firmě? Pomůžeme Vám samozřejmě i tehdy.

Senior Taxi

BRUNTÁL

V Bruntále mohou naši starší spoluobčané, kteří dosáhli 70 let a více využít služby SENIOR TAXI, která je určena právě pro ně. Cena této služby je 15,-kč a dopravíme je k lékaři, na poštu, na Městský úřad v Bruntále, na Úřad práce v Bruntále, na nový hřbitov a také na starý hřbitov.

VRBNO POD PRADĚDEM

Ve Vrbně pod Pradědem mohou starší spoluobčané kteří dosáhli 65 let a více využít také služeb SENIOR Taxi. Cena této služby je 15,-kč

RÝMAŘOV

Uživatelem služby Senior TAXI může být občan s trvalým pobytem na území města Rýmařov, včetně místních částí Harrachov, Edrovice, Janovice, Jamartice, Ondřejov a Stránské, který dovršil 70 let, nebo je držitelem průkazu ZTP, ZTP/P (dále pro zjednodušení jen „Senior“). Služba bude poskytována pouze v katastrálním území Rýmařov každý pracovní den v kalendářním roce od 6:30 do 15:00 a na předem určená stanoviště. Po Rýmařově 20.-Kč a ostatní obce 25.-Kč

HORNÍ MĚSTO

 

 

Zákazník u nás bude vždy na prvním místě, bude mít možnost za své peníze využívat všechny naše služby, aby pokaždé odcházel spokojený. A co pro Vás chystáme v blízké době? Nechejte se překvapit, to budete koukat!

Těšíme se na Vás Váš BLACK & WHITE TAXI team

Zákaznické karty

Proč si tuto kartu pořídit?

Nepotřebujete mít u sebe hotovost a zdržovat se v taxiku placením.

Můžete čerpat výhody pro majitele zákaznických karet, kterými jsou některé zvýhodněné ceny jízdného (například cena jízdného po Bruntále za bezkonkurenčních 40 Kč, Krnov 40 Kč atd. s bonus kartou a cashback kartou na kterou se vám vrátí 10% z každé jízdy.) a další akce o kterých Vás budeme včas informovat... ...

a věřte, že jich máme v plánu dost...

Kam dál?

Ceník Kariéra
© COPYRIGHT 2019 - 2020 BW TAXI | Všechna práva vyhrazena. Počítadlo návštěv: free counter