NOVINKA! Objednejte si limuzínu, kliknutím ZDE se podívejte na náš ceník přistavení limuzíny a další podrobnosti...

O společnosti

BW Taxi taxislužba působící ve městech Bruntál, Rýmařov, Jeseník, Vrbno pod Pradědem, Krnov, Olomouc, Opava, Přerov a jejich okolí.

Něco málo o nás...

Zdravíme všechny lidičky,

Na vědomí se dává, že od 27.ledna 2015 vyplula na silnice v Bruntále a jeho okolí flotila vozů nové taxislužby “Black & White Taxi”.

Kdo Jsme?

Jak již překlad názvu napovídá jsme černí i bílí, nejsme a nikdy nebudeme šedí. Nemáme totiž rádi průměr, nemáme rádi kompromisy a vytyčili jsme si jasný cíl: být nejlepší... A za ním si také jdeme.

Jsme taxislužba, která je Vám k dispozici po celých 24 hodin denně a kterýkoliv den v týdnu. Je nám jedno jestli jste důchodce který potřebuje odvézt k lékaři nebo manažer nadnárodní společnosti který po obchodním jednání potřebuje odvézt na letiště. O všechny naše zákazníky se náležitě postaráme.

Budeme Vás vozit v komfortních vozidlech Škoda Fabia III & Škoda Octavia, tady se také nebudeme dále rozvíjet. Naši řidiči jsou ostřílení kapitáni, kteří u sebe kromě řidičáku mají i dobrou náladu, a ne nějací piráti. Více Vás asi bude zajímat, že u nás máte levnější jízdu po Bruntále za 50 Kč, Krnov 50 Kč, Vrbno pod Pradědem 50 Kč, Rýmařov 50 Kč, Přerov 79Kč, Jeseník 50 Kč Olomouc od 69 Kč, Opava 59 Kč možnost získání naší věrnostní karty pro stálé zákazníky s bonitou podle částky dobití (200 Kč - 10.000 Kč).

Bohaté zkušenosti v oboru od roku 2015.

27.ledna 2015 vyplula na silnice v Bruntále a jeho okolí flotila vozů nové taxislužby “Black & White Taxi”.

BW Taxi
bezpečnost

Bezpečnost U nás se můžete cítit opravdu bezpečně. Vozidla naší flotily jsou pravidelně obměňovány za nové a kontrolovány pravidelně naším vlastním servisem.

dostupnost

Slevové karty Díky aktivnímu používaní našich slevových karet se Vám vrátí část Vaší útraty na příští jízdu formou kreditu.

krátké dojezdy

Krátké čas dojezdu Díky širokému pokrytí a počtu vozidel jsme u Vás velmi brzy.

čistota vozidel

Spolehlivost Ujišťujeme Vás, že s námi se vždy dostanete kam potřebujete pohodlně a včas. Všichni naši zaměstnanci jsou školení profesionálové a procházejí pečlivým výběrem. Tím to však jen začíná, výhod máme mnohem víc.

informovanost o příjezdu

Informace o příjezdu Ještě před přistavením vozidla Vás řidič přímo z vozidla informuje o svém příjezdu.

informovanost o příjezdu

Široké pokrytí regionu Aktuálně působíme v 10ti městech Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Pokrytí a služby máme proto vskutku široké.

Kam dál?

Služby Ceník
© COPYRIGHT 2019 - 2020 BW TAXI | Všechna práva vyhrazena. Počítadlo návštěv: free counter