792 25 24 23 - Black & White Taxi Bruntál

Zdravíme všechny lidičky nejen z Bruntálu,

Na vědomí se dává, že od 27.ledna 2015 vyplula na silnice v Bruntále a jeho okolí flotila vozů nové taxislužby “Black & White Taxi”.

Kdo Jsme?
Jak již překlad názvu napovídá jsme černí i bílí, nejsme a nikdy nebudeme šedí. Nemáme totiž rádi průměr, nemáme rádi kompromisy a vytýčili jsme si jasný cíl: být nejlepší...
A za ním si také jdeme. Jsme taxislužba, která je Vám k dispozici po celých 24 hodin denně a kterýkoliv den v týdnu na telefonním čísle: 792 25 24 23. Je nám jedno jestli jste důchodce který potrebuje odvézt k lékaři nebo manažer nadnárodní společnosti který po obchodním jednání potřebuje odvézt na letiště. O všechny naše zákazníky se náležitě postaráme.
To že Vás budeme vozit v komfortních korábech Škoda Superb (pro delší trasy vybavené minibarem) tady také nebudeme dále rozvíjet, stejně jako to že naši řidiči jsou ostřílení kapitáni, kteří u sebe kromě řidičáku mají i dobrou náladu, a ne nějací piráti.
Více Vás asi bude zajímat, že u nás máte levnější jízdu po Bruntále za 40Kč, v blízké době možnost platby platební kartou přímo v taxi, možnost získání naší věrnostní karty pro stálé zákazníky s bonitou podle částky dobití (100Kč - 10.000Kč). 

Potřebujete někam odvézt a nemáte nám jak dát vědět?
Nevadí.. Pokud máte oprátora O2 stačí odeslat bezplatnou SOS SMSku ve tvaru: *144*792252423# a my Vám zavoláme zpět. Máte operátora VODAFONE? Odešlete bezplatnou SOS SMSku ve tvaru: *101*792252423# a my opět zavoláme. Pokud máte operátora T-MOBILE, stačí prozvonit naše číslo 792 25 24 23 a my se ozveme... 


Možná se ptáte “proč další taxislužba?” 
Odpověď je veice jednoduchá: jsme přesvědčeni, že lidé z Bruntálu a okolí si zaslouží kvalitnější a komfortnější služby, které jsou doménou větších měst, bez ohledu na barvu pleti zákazníka, jeho věku, finančních možností nebo společenského postavení. 

 Zákazník u nás bude vždy na prvním místě, bude mít možnost za své peníze využívat všechny naše služby, aby pokaždé odcházel spokojený. 

 A co pro Vás chystáme v blízké době? Nechejte se překvapit, to budete koukat! 

 těšíme se na 

Vás Váš BLACK & WHITE TAXI team