Něco málo o nás...

Zdravíme všechny lidičky nejen z Bruntálu,

Na vědomí se dává, že od 27.ledna 2015 vyplula na silnice v Bruntále a jeho okolí flotila vozů nové taxislužby “Black & White Taxi”.

Kdo Jsme?

Jak již překlad názvu napovídá jsme černí i bílí, nejsme a nikdy nebudeme šedí. Nemáme totiž rádi průměr, nemáme rádi kompromisy a vytýčili jsme si jasný cíl: být nejlepší... A za ním si také jdeme. Jsme taxislužba, která je Vám k dispozici po celých 24 hodin denně a kterýkoliv den v týdnu na telefonním čísle: 792 252 423. Je nám jedno jestli jste důchodce který potrebuje odvézt k lékaři nebo manažer nadnárodní společnosti který po obchodním jednání potřebuje odvézt na letiště. O všechny naše zákazníky se náležitě postaráme. To že Vás budeme vozit v komfortních vozidlech Škoda Fabia III & Škoda Octavia, tady také nebudeme dále rozvíjet, stejně jako to že naši řidiči jsou ostřílení kapitáni, kteří u sebe kromě řidičáku mají i dobrou náladu, a ne nějací piráti. Více Vás asi bude zajímat, že u nás máte levnější jízdu po Bruntále za 50Kč, v blízké době možnost platby platební kartou přímo v taxi, možnost získání naší věrnostní karty pro stálé zákazníky s bonitou podle částky dobití (100Kč - 10.000Kč).

Zákazník u nás bude vždy na prvním místě, bude mít možnost za své peníze využívat všechny naše služby, aby pokaždé odcházel spokojený. A co pro Vás chystáme v blízké době? Nechejte se překvapit, to budete koukat!

Těšíme se na Vás Váš BLACK & WHITE TAXI team